Back to top

Psy 3 – w imię zasad. Gdzie obejrzymy film za darmo?

Psy 3 – w imię zasad. Gdzie obejrzymy film za darmo?

Kultowa seria filmowa „Psy” Władysława Pasikowskiego w tym roku doczekała się kontynuacji! „Psy 3. W imię zasad” dostępna jest już w dystrybucji internetowej. Gdzie znaleźć „Psy 3”?

„Psy 3. W imię zasad” – kolejny film o losach Franciszka „Franza” Maurera

Popularny cykl filmowy opowiadający o losach policjanta Franciszka Maurera, pseudonim Franc, niedawno doczekał się kontynuacji, która z rozmachem weszła na ekrany kin. Jednak już teraz możemy się cieszyć jej dostępnością na platformach serwisów Video on Demand, czyli tak zwanej telewizji internetowej, gdzie znajdziemy „Psy 3”, najnowsze dzieło Władysława Pasikowskiego. Fabuła najnowszej części cyklu Władysława Pasikowskiego o (eks) policjantach „Psy 3. W imię zasad” ponownie skupia się wokół losów byłego funkcjonariusza służb bezpieczeństwa Franciszka „Franza” Maurera. Film rozpoczyna się sceną znaną z poprzedniej, drugiej części trylogii – kadrami z zakładu karnego. Jednak tym razem Franz po odsiadce aż 25 lat i wyjściu z więzienia trafia do zupełnie nowej dla niego rzeczywistości. Nic nie wydaje się takie jak przed zakładem karnym, jednak bohater trafia znów na dobrze znane nam postacie, które pojawiają się na ekranie. 

Powrót porucznika Franza Maurera

Oprócz głównego bohatera, granego przez Bogusława Lindę, w filmie „Psy 3. W imię zasad” pojawia się szereg postaci dobrze nam znanych z poprzednich części kultowej serii filmowej, między innymi Waldemar Morawiec, pseudonim Nowy (grany przez Cezarego Pazurę), czy Wolf lub Stopczyk grani odpowiednio przez Artura Żmijewskiego oraz Edward Linde-Lubaszenko. Do starej gwardii dołączyły także nowe twarze w postaci Marcina Dorocińskiego, Jana Frycza czy Sebastiana Fabijańskiego wcielający się w komisarza Witkowskiego, czy „Panicza”. Jednak gdzie znaleźć “Psy 3” online?

Gdzie najlepiej obejrzeć najnowsze dzieło Władysława Pasikowskiego – film „Psy 3. W imię zasad”?

Film niestety zszedł już z ekranów kinowych, ale aktualnie dostępny jest na internetowych platformach dystrybucyjnych, gdzie mamy do niego łatwy dostęp. Jest to nawet wygodniejsze rozwiązanie niż oglądanie produkcji w sali kinowej, gdyż film „Psy 3. W imię zasad” możemy uruchomić w najdogodniejszym dla nas momencie, bez względu na repertuar multipleksów. Wystarczy tylko odpowiednio skonfigurowane urządzenie z internetem, w tym wypadku telewizor ze smart TV, komputer osobisty lub smartfon i już możemy cieszyć się filmową rozrywką.

Czy film „Psy 3. W imię zasad” jest godnym następcą swoich poprzedników?

Poprzeczka ustawiona, przez poprzednie części trylogii, została bardzo wysoko, ale czy „Psy 3. W imię zasad” jej dorównały? Ciężko sprostać filmom mającym status kultowy, wręcz legendy. Film „Psy 3. W imię zasad”, to bardzo solidne kino sensacyjne, nie brakuje w nim mocnych i dosadnych fragmentów, jak w poprzednich częściach. Pojawia się też wiele nawiązań do poprzednich części trylogii, które mogą spodobać się widzom. Warto też wspomnieć o tym, że kolejny raz muzykę do filmu Władysława Pasikowskiego skomponował Michał Lorenc, odpowiedzialny za muzykę do poprzednich części. Film jest dostępny w dystrybucji internetowej, więc widz nie powinien mieć problemu gdzie znaleźć „Psy 3. W imię zasad”.