Back to top

„Sami swoi” – gdzie obejrzeć kultową komedię w internecie?

„Sami swoi” – gdzie obejrzeć kultową komedię w internecie?

Film „Sami swoi” to kultowa komedia, która cieszy się wielką popularnością od kilku dekad. Produkcję z ogromną chęcią oglądają kolejne już pokolenia widzów, a wybrane cytaty z filmu zyskały miano kultowych. Gdzie można obejrzeć tę komedię?

„Sami swoi” film w telewizji internetowej

Polecanym sposobem na obejrzenie filmu „Sami swoi” jest skorzystanie z telewizji internetowej, takiej jak IPLA. Pozwala ona widzowi zobaczyć produkcję w pełni legalny sposób. Należy bowiem pamiętać, że ściąganie filmów z sieci albo też oglądanie ich na nielegalnych portalach w internecie jest niezgodne z prawem. Dlatego też decydując się na skorzystanie z tv online, widz nie łamie prawa i nie „piraci” filmu. Ponadto wybierając „Sami swoi” film w internetowej telewizji, można mieć gwarancję najlepszej jakości obrazu oraz dźwięku. Nie ma więc obaw, że produkcja będzie się cechowała źle nagranym dźwiękiem, rozmazanym obrazem itp.

Korzystanie z telewizji internetowej niesie z sobą także wiele innych zalet. Przede wszystkim więc jest bardzo wygodnym sposobem na obejrzenie ulubionego filmu „Sami swoi”. Wybierając tv online, można bowiem w dowolnej chwili przerwać seans, aby np. skorzystać z toalety lub pójść do kuchni po napój czy przekąskę. Kolejną zaletą jest możliwość oglądania seansu przez wiele osób, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Zakupienie abonamentu daje bowiem dostęp do szerokiej bazy filmów, programów, bajek, reality shows oraz wielu innych propozycji telewizyjno-kinowych. Z powodzeniem można więc obejrzeć film „Sami swoi” z rodziną, przyjaciółmi czy znajomymi w ramach jednego zakupionego abonamentu. Ponadto możliwe jest też zobaczenie wspomnianego filmu wielokrotnie.

O czym jest film „Sami swoi”?

Jaka jest właściwie fabuła filmu „Sami swoi”? Ta czarno-biała komedia w reżyserii Sylwestra Chęcińskiego opowiada o pierwszych latach po II wojnie światowej, czyli o czasie, w którym odbywa się wielkie przesiedlanie ludności z terenów wschodnich na ziemie zachodnie. Głównymi bohaterami są rodziny Pawlaków i Kargulów, którzy również zostali „zza Buga” przesiedleni na ziemie polskie. Rodziny były zwaśnione od chwili, kiedy krowa Kargula weszła na pole Pawlaka, a sam Pawlak zaorał na trzy palce miedzę Kargula. Jego syn, Jasiek Pawlak musiał wyemigrować do Ameryki, a po wielu latach postanowił wrócić do Polski, aby odwiedzić swego brata. Na miejscu odkrywa, że skłócone niegdyś rodziny żyją w znakomitej komitywie. Kazimierz Pawlak opowiada mu więc historię rodzin, czyli opowieść pełną waśni, wzajemnego złorzeczenia, sąsiedzkiej zawiści, która jednak zakończyła się na skutek potajemnej miłości dzieci obu głów rodziny.

Film „Sami swoi” to doskonała rozrywka dla wszystkich na wolne popołudnie czy wieczór. Obejrzenie jej w telewizji internetowej z pewnością pozwoli cieszyć się seansem w najlepszej jakości dźwięku i obrazu.