Back to top

Serial oparty na książkowym bestsellerze polskiego pisarza już w internecie – „Ślepnąc od świateł” odcinki już dostępne. Gdzie zobaczyć „Ślepnąc od świateł”?

Serial oparty na książkowym bestsellerze polskiego pisarza już w internecie – „Ślepnąc od świateł” odcinki już dostępne. Gdzie zobaczyć „Ślepnąc od świateł”?

Jakie były początki powstania serialu „Ślepnąc od świateł”?

Cała historia by się nigdy nie wydarzyła, gdyby nie czołowy polski pisarz Jakub Żulczyk i jego twórczość. To właśnie na podstawie jego książki o tytule „Ślepnąc od świateł”powstał polski miniserial kryminalny. Twórczość Żulczyka była wielką inspiracją co, widać już od pierwszych odcinków serialu. Polska produkcja jest bardzo wierną adaptacją swojego drukowanego poprzednika. Czy to dobrze? Możesz się o tym przekonać sam, bo po premierze internetowej serial teraz święci triumfy w internecie? Gdzie zobaczyć serial „Ślepnąc od świateł”?

Sen o Warszawie – historia pewnego chłopaka z Mazur

Fabuła opowiada historię warszawskiego dilera kokainy – Jakuba. Przyjechał on do miasta stołecznego, aby studiować na Akademii Sztuk Pięknych, a skończył jako jeden z wielu uczestników narkotykowego biznesu. Głównego bohatera poznajemy w zwrotnym momencie jego życia. Po latach przebywania w Warszawie postanawia w końcu wylecieć na wakacje, być może pierwsze i ostatnie, bo kupuje bilet w jedną stronę do Argentyny. Przed podróżą musi jednak jeszcze załatwić kilka spraw, żeby nie zostawić bałaganu. Szyki krzyżuje mu jednak Dario, który ustala w Warszawie nowe porządki. Gangster niedawno wyszedł z więzienia i Kuba od razu nie podpadł mu do gustu. Czy głównemu bohaterowi uda się zrobić to co zaplanował? Jak rozwiąże konflikt z Dario? Koniecznie zobacz serial „Ślepnąc od świateł”, żeby się przekonać.

Czy serial „Ślepnąc od świateł” jest dobrze zrealizowaną produkcją?

Serial „Ślepnąc od świateł” jest niewątpliwie jedną z lepszych produkcji ostatnich lat jeśli chodzi o polską kinematografię. Nie tylko jeśli chodzi o segment produkcji sensacyjnych czy kryminalnych, ale w całym kinie. Każdy odcinek miniserialu dostarcza niesamowitych emocji, a bohaterowie są świetnie zbudowani. Wszystko zawdzięczamy duetowi reżysersko-scenopisarskiemu w składzie Krzysztof Skonieczny oraz Jakub Żulczyk. Obu panom udało się przenieść na ekran niesamowity książkowy klimat „Ślepnąc od świateł”. Na słowa pochwały zasługuje też aktorstwo oraz fenomenalnie dobrana ścieżka dźwiękowa. Operatorzy także spisali się na medal pokazując nocną, tętniącą życiem Warszawę! Koniecznie musisz ro obejrzeć!

„Ślepnąc od świateł” odcinki, gdzie je obejrzeć? Czy nie jest to trudne?

Nie jest to trudne, jest to wręcz niesamowicie łatwe. Wystarczy Ci odpowiednie urządzenie, na przykład telefon komórkowy czy komputer osobisty oraz dostęp do internetu. Teraz wystarczy, że w przeglądarce internetowej w jej polu wyszukiwania wpiszesz frazę: „Ślepnąc od świateł” odcinki. I już masz dostęp do tego znakomitego serialu!

Gdzie obejrzę odcinki serialu „Ślepnąc od świateł” w internecie?

Najlepszym wyborem będzie skorzystanie z jednej z platform telewizji internetowej, oferującej usługi stremingowe online. Najbardziej intensywnym serwisem wydaje się być IPLA. Znajdziesz tam oczywiście serial „Ślepnąc od świateł”, ale również wiele innych produkcji wartych uwagi. Wystarczy, że chwycisz komórkę w dłoń i już możesz oglądać!